Игри на CRNOBELO.com > Акција > Stick Figure Smash (Christmas Edition)

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

Bojan1234

Резултат: 140.0

2

Shift

144.0

3

ZlAtE97

226.0

4

stefans

314.0

5

lup4e

409.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Stick Figure Smash (Christmas Edition)

3.40

Did Santa ever bring you a present that you didnt want? Did he ever fill your sack with coal? Maybe you walked on him making hot love and relations with your mother? If any of these things sound familiar, take your agression out on Santa in "Stick Figure

christmas, santa, stick, figure, smash, action, flash, game, kill, bash, holidays, fun, mouse, keys, space, ragdoll, jocara, sack, snow, score, time, life, festive, physics, modes, high, control.

Изиграни: 2,031

Додадена на: 12 Декември 2010

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 556

Вкупно изиграни: 6 973 666

Играчи во моментот: 40

Најпопуларни

 1. Bloons (107 747 кликови)
 2. Snowy (55 110 кликови)
 3. Blocked (52 273 кликови)
 4. Apple Shooter (45 342 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 452 кликови)
 6. 12 Swap (34 344 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (33 088 кликови)
 8. Autobahn (31 881 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 729 кликови)
 10. Choose a Girl (26 642 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 800 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 271 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (11 046 кликови)
 4. Daily Str8ts (10 133 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 492 кликови)
 6. Garden Bloom (10 482 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 225 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 599 кликови)
 9. Classic Backgammon (7 058 кликови)
 10. Domino Block (6 811 кликови)
RSS Канал