Icy Gifts 2 - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Пукање > Icy Gifts 2

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

xenforo

Резултат: 250 420.0

2

MOOM

216 830.0

3

soni

212 620.0

4

Pisi.mi

193 930.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Icy Gifts 2

0.00

Christmas is in danger! Santa and all of his gifts are frozen. Blast away Santa’s ice encasing using a variety of weapons and power-up’s to save Santa and Christmas! Catch the gifts, upgrade your arsenal of bombs, earn awards and have a BLAST! To unlock

Santa, Christmas, Upgrades, Bomb, Christmas, Mouse Only, Score, Achievements, en

Изиграни: 1,231

Додадена на: 20 Декември 2012

Додадена од: igorishte

:

Karokan

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 522

Вкупно изиграни: 6 491 685

Играчи во моментот: 68

Најпопуларни

 1. Bloons (107 351 кликови)
 2. Snowy (54 730 кликови)
 3. Blocked (51 955 кликови)
 4. Apple Shooter (45 039 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 203 кликови)
 6. 12 Swap (34 050 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 784 кликови)
 8. Autobahn (31 596 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 474 кликови)
 10. Choose a Girl (26 291 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 302 кликови)
 2. Coloring for Kids (9 994 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 415 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 841 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 134 кликови)
 6. Garden Bloom (10 197 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 934 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 247 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 762 кликови)
 10. Domino Block (6 519 кликови)
RSS Канал