Игри на CRNOBELO.com > Акција > sushi ninja

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

mickeYmjay

Резултат: 2 732.8

2

Jake_Ryan

1 394.8

3

manutdred

1 063.0

4

m.o.p.

289.0

5

miii

284.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

sushi ninja

5.00

Show your skills as sushi master! Funny arcade sushi slash game.

fruit ninja, sushi, arcade, funny, cartoon, highscore, slash

Изиграни: 1,004

Додадена на: 11 Јануари 2013

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 314

Вкупно изиграни: 7 419 402

Играчи во моментот: 78

Најпопуларни

 1. Bloons (111 560 кликови)
 2. Snowy (57 677 кликови)
 3. Blocked (52 776 кликови)
 4. Apple Shooter (45 860 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 945 кликови)
 6. 12 Swap (34 827 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (33 679 кликови)
 8. Autobahn (32 364 кликови)
 9. Choose a Girl (27 453 кликови)
 10. GioKando Ball Fight (27 181 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (11 610 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 899 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (12 145 кликови)
 4. Daily Str8ts (10 715 кликови)
 5. Mahjong Connect (11 518 кликови)
 6. Garden Bloom (11 007 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 725 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (11 706 кликови)
 9. Classic Backgammon (7 718 кликови)
 10. Domino Block (7 444 кликови)
RSS Канал