Super Ninja Sushi Barrel Jumper - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Акција > Super Ninja Sushi Barrel Jumper

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

.A.d.e.l.e.

Резултат: 50 065.0

2

Palco

37 230.0

3

Nikola.NeVeR

32 776.0

4

zoki777

28 594.0

5

Pisi.mi

25 228.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Super Ninja Sushi Barrel Jumper

5.00

Are YOU the ultimate Super Ninja Sushi Barrel Jumper!?!? Play now to compete with other online players for the worldwide top score!!!

super, ninja, sushi, barrel, jumper, mario, brothers, luigi, sonic, classic, retro, old, school, swag, dope, soccer, futbol, football, online, wack, bieber, urban, zelda, bloons, tower defense, dress, up, slots, casino, shooter, rpg, street, fighter, ties

Изиграни: 1,095

Додадена на: 22 Јуни 2012

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 855

Вкупно изиграни: 6 381 949

Играчи во моментот: 104

Најпопуларни

 1. Bloons (107 236 кликови)
 2. Snowy (54 599 кликови)
 3. Blocked (51 889 кликови)
 4. Apple Shooter (44 955 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 119 кликови)
 6. 12 Swap (33 974 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 706 кликови)
 8. Autobahn (31 522 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 420 кликови)
 10. Choose a Girl (26 182 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (9 910 кликови)
 2. Coloring for Kids (9 687 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 099 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 550 кликови)
 5. Mahjong Connect (9 828 кликови)
 6. Garden Bloom (9 905 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 631 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (9 847 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 704 кликови)
 10. Domino Block (6 462 кликови)
RSS Канал