Disc the Duck - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Акција > Disc the Duck

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

ivanmfs

Резултат: 1 355.0

2

soni

1 235.0

3

zoki777

1 180.0

4

qwer

1 080.0

5

roxor

830.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Disc the Duck

0.00

This Duck is trying to escape. Lucky us we have a slingshot to change his mind. Hit the duck for points, Each hit whill give you points depending on the size of the duck you knocked down.

Duck, Shoot, game, aim, menno, flash, game, flashgame, action, hunt, play, collect, disc, disc the duck, twist, hit, super, mega, score, highscore., en

Изиграни: 1,293

Додадена на: 22 Јуни 2012

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 766

Вкупно изиграни: 6 503 402

Играчи во моментот: 65

Најпопуларни

 1. Bloons (107 358 кликови)
 2. Snowy (54 736 кликови)
 3. Blocked (51 961 кликови)
 4. Apple Shooter (45 044 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 209 кликови)
 6. 12 Swap (34 054 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 789 кликови)
 8. Autobahn (31 600 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 479 кликови)
 10. Choose a Girl (26 299 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 312 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 003 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 449 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 846 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 145 кликови)
 6. Garden Bloom (10 204 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 940 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 256 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 765 кликови)
 10. Domino Block (6 525 кликови)
RSS Канал