Игри на CRNOBELO.com > Пукање > Shooting Straight

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

yohowacklokotnica

Резултат: 630.0

2

efremova_23

580.0

5

Pepii

470.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Shooting Straight

5.00

The objective of Shoot Straight is to shoot the bullet though the coils, and hit the middle of the target bar for the highest score. The pulsating coils will either repel (blue) or attract (red) the bullet. So the player should choose when to shoot, depen

shooting, strategy, bullets, compensate, en

Изиграни: 1,136

Додадена на: 27 Февруари 2012

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 880

Вкупно изиграни: 7 470 928

Играчи во моментот: 236

Најпопуларни

 1. Bloons (111 718 кликови)
 2. Snowy (58 172 кликови)
 3. Blocked (52 909 кликови)
 4. Apple Shooter (46 060 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (37 150 кликови)
 6. 12 Swap (35 058 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (33 885 кликови)
 8. Autobahn (32 557 кликови)
 9. Choose a Girl (27 581 кликови)
 10. GioKando Ball Fight (27 282 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (11 841 кликови)
 2. Coloring for Kids (11 007 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (12 534 кликови)
 4. Daily Str8ts (11 015 кликови)
 5. Mahjong Connect (11 840 кликови)
 6. Garden Bloom (11 113 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 829 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (11 928 кликови)
 9. Classic Backgammon (7 919 кликови)
 10. Domino Block (7 550 кликови)
RSS Канал