Игри на CRNOBELO.com > Останати > Shooting Salmon

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Shooting Salmon

0.00

Fishing Salmon with a spear

Shooting Salmon

Изиграни: 1,306

Додадена на: 8 Јуни 2008

Додадена од:

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 262

Вкупно изиграни: 7 375 115

Играчи во моментот: 67

Најпопуларни

 1. Bloons (109 353 кликови)
 2. Snowy (57 178 кликови)
 3. Blocked (52 661 кликови)
 4. Apple Shooter (45 756 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 845 кликови)
 6. 12 Swap (34 731 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (33 577 кликови)
 8. Autobahn (32 267 кликови)
 9. Choose a Girl (27 165 кликови)
 10. GioKando Ball Fight (27 086 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (11 372 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 697 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (11 913 кликови)
 4. Daily Str8ts (10 516 кликови)
 5. Mahjong Connect (11 101 кликови)
 6. Garden Bloom (10 907 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 629 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (11 541 кликови)
 9. Classic Backgammon (7 511 кликови)
 10. Domino Block (7 244 кликови)
RSS Канал