Fast or Fried - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Акција > Fast or Fried

Затвори

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Fast or Fried

0.00

Help the scared chicken to escape from the mean cooks pot in the free platform game Fast or Fried. Run as far as you can get and experience fast paced action while you try to avoid all the obstacles of a typical kitchen. Some things like furnishings might

skill, jump 'n' run, action, arcade, fast or fried, iphone, html5, android

Изиграни: 910

Додадена на: 15 Јуни 2015

Додадена од: igorishte

:

ItsTrejo188

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

Слични игри:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 598

Вкупно изиграни: 6 504 289

Играчи во моментот: 109

Најпопуларни

 1. Bloons (107 361 кликови)
 2. Snowy (54 737 кликови)
 3. Blocked (51 961 кликови)
 4. Apple Shooter (45 044 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 210 кликови)
 6. 12 Swap (34 054 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 789 кликови)
 8. Autobahn (31 600 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 479 кликови)
 10. Choose a Girl (26 301 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 314 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 003 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 452 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 846 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 145 кликови)
 6. Garden Bloom (10 204 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 940 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 256 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 765 кликови)
 10. Domino Block (6 525 кликови)
RSS Канал