Min Hero - Tower of Sages - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Акција > Min Hero - Tower of Sages

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Min Hero - Tower of Sages

5.00

Train and collect over 100 minions as you fight to prove yourself in the Tower of Sages. Thousands apply to train at the Tower of Sages. Only a few are ever chosen for training. But all dream to be a Grand Sage... This is the story of one who was chose

pokemon, monster, capture, en

Изиграни: 755

Додадена на: 20 Јануари 2014

Додадена од: igorishte

:

omarm

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 374

Вкупно изиграни: 6 500 423

Играчи во моментот: 84

Најпопуларни

 1. Bloons (107 356 кликови)
 2. Snowy (54 733 кликови)
 3. Blocked (51 958 кликови)
 4. Apple Shooter (45 043 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 207 кликови)
 6. 12 Swap (34 053 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 788 кликови)
 8. Autobahn (31 598 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 477 кликови)
 10. Choose a Girl (26 295 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 309 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 001 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 441 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 845 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 142 кликови)
 6. Garden Bloom (10 201 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 937 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 254 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 764 кликови)
 10. Domino Block (6 524 кликови)
RSS Канал