The King's League: Odyssey - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Останати > The King's League: Odyssey

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

NikolaJanakov

Резултат: 6 181.0

2

martin89

5 863.0

3

Nikola.NeVeR

5 448.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

The King's League: Odyssey

5.00

Like its predecessor, The League: Odyssey offers a tiny army for your battling needs. An attempted murder on the King has led to the death of Whitney, the Royal Knight. In search of a worthy person to take up the role as a Kurestal Knight, a new league

kings, league, odyssey, simulation, knight, archer, magician, thief, rogue, assassin, templar, paladin, ranger, sentinel, wizard, cleric, priest, bishop, phantom, mage, manager, management, upgrades, tactical, fantasy, en

Изиграни: 907

Додадена на: 30 Април 2013

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 896

Вкупно изиграни: 6 508 331

Играчи во моментот: 22

Најпопуларни

 1. Bloons (107 362 кликови)
 2. Snowy (54 737 кликови)
 3. Blocked (51 963 кликови)
 4. Apple Shooter (45 046 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 211 кликови)
 6. 12 Swap (34 056 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 791 кликови)
 8. Autobahn (31 601 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 480 кликови)
 10. Choose a Girl (26 303 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 318 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 004 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 461 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 848 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 147 кликови)
 6. Garden Bloom (10 206 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 942 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 259 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 767 кликови)
 10. Domino Block (6 526 кликови)
RSS Канал