Игри на CRNOBELO.com > Пукање > Shotgun vs Zombies

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Shotgun vs Zombies

5.00

You, Shotgun, Zombies, Blast 'em!!!

shotgun, bullet, zombie, zombies, defence, defense, action, shooter, gun, survival, undead, blood, gore, bones, skull, run, physics, box2d, citrus, engine, upgrade, kill, horror, brain, halloween, explode, explosion, grenade, rocket, blast, dead, hardcore

Изиграни: 1,317

Додадена на: 18 Март 2013

Додадена од: igorishte

:

TtvVipergamez

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 532

Вкупно изиграни: 7 535 893

Играчи во моментот: 132

Најпопуларни

 1. Bloons (111 928 кликови)
 2. Snowy (58 638 кликови)
 3. Blocked (52 961 кликови)
 4. Apple Shooter (46 117 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (37 203 кликови)
 6. 12 Swap (35 112 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (34 169 кликови)
 8. Autobahn (32 606 кликови)
 9. Choose a Girl (27 685 кликови)
 10. GioKando Ball Fight (27 478 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (11 924 кликови)
 2. Coloring for Kids (11 098 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (12 722 кликови)
 4. Daily Str8ts (11 153 кликови)
 5. Mahjong Connect (11 902 кликови)
 6. Garden Bloom (11 214 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 929 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (12 154 кликови)
 9. Classic Backgammon (8 016 кликови)
 10. Domino Block (7 612 кликови)
RSS Канал