Desert Buggy - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Возење > Desert Buggy

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

Nikola.NeVeR

Резултат: 20 600.0

2

martin89

22 900.0

3

Karokan

25 300.0

4

MOOM

26 400.0

5

Bute_Bianichi

28 700.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Desert Buggy

4.00

Buggy freeride racer. Drive faster than others, buy better cars, upgrade them and win all the gold cups. Don't forget to show some backflips and frontflips for the audience. You will be rewarded for engaging ride too.

desert, race, buggy, drive, highscore, freeride, free, freestyle, backflip, frontflip, manual, nosemanual, jump, physics, box2d, ride, upgrade, trick, flip

Изиграни: 1,289

Додадена на: 27 Февруари 2013

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 919

Вкупно изиграни: 6 508 354

Играчи во моментот: 23

Најпопуларни

 1. Bloons (107 362 кликови)
 2. Snowy (54 737 кликови)
 3. Blocked (51 963 кликови)
 4. Apple Shooter (45 046 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 211 кликови)
 6. 12 Swap (34 056 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 791 кликови)
 8. Autobahn (31 601 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 480 кликови)
 10. Choose a Girl (26 303 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 318 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 004 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 461 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 848 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 147 кликови)
 6. Garden Bloom (10 206 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 942 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 259 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 767 кликови)
 10. Domino Block (6 526 кликови)
RSS Канал