Игри на CRNOBELO.com > Останати > Viruses - Defence of Hospital

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

miki666

Резултат: 66 933.0

2

.A.d.e.l.e.

14 482.0

3

Karokan

8 467.0

4

Nikola.NeVeR

5 506.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Viruses - Defence of Hospital

1.00

Set of viruses have united in attack to hospital. They want to infect all people which are inside. Build defense towers and prevent virus attack.

Viruses - Defence of Hospital, Viruses, Defence, Tower Defence, strategy, en

Изиграни: 1,287

Додадена на: 19 Јули 2012

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 923

Вкупно изиграни: 7 536 284

Играчи во моментот: 76

Најпопуларни

 1. Bloons (111 928 кликови)
 2. Snowy (58 638 кликови)
 3. Blocked (52 961 кликови)
 4. Apple Shooter (46 117 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (37 203 кликови)
 6. 12 Swap (35 112 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (34 169 кликови)
 8. Autobahn (32 606 кликови)
 9. Choose a Girl (27 685 кликови)
 10. GioKando Ball Fight (27 478 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (11 924 кликови)
 2. Coloring for Kids (11 098 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (12 722 кликови)
 4. Daily Str8ts (11 153 кликови)
 5. Mahjong Connect (11 902 кликови)
 6. Garden Bloom (11 214 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 929 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (12 154 кликови)
 9. Classic Backgammon (8 016 кликови)
 10. Domino Block (7 612 кликови)
RSS Канал