Игри на CRNOBELO.com > Акција > Effing Worms 2

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Effing Worms 2

0.00

THE WORM IS BACK AND IT’S HUNGRY!! Eat people, get bigger, and evolve! After a 2 year hibernation, your worm shrunk back down but it still has it’s wings! If you catch a bug or have feedback, please leave a comment.

hungry, people, bigger, evolve, after, hibernation, shrunk, still, wings, catch, feedback, please, leave, comment, action

Изиграни: 1,277

Додадена на: 5 Јули 2012

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 327

Вкупно изиграни: 7 534 688

Играчи во моментот: 31

Најпопуларни

 1. Bloons (111 928 кликови)
 2. Snowy (58 634 кликови)
 3. Blocked (52 961 кликови)
 4. Apple Shooter (46 116 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (37 203 кликови)
 6. 12 Swap (35 112 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (34 169 кликови)
 8. Autobahn (32 606 кликови)
 9. Choose a Girl (27 684 кликови)
 10. GioKando Ball Fight (27 478 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (11 924 кликови)
 2. Coloring for Kids (11 098 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (12 722 кликови)
 4. Daily Str8ts (11 153 кликови)
 5. Mahjong Connect (11 902 кликови)
 6. Garden Bloom (11 214 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 929 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (12 153 кликови)
 9. Classic Backgammon (8 016 кликови)
 10. Domino Block (7 612 кликови)
RSS Канал