Dodge Survival - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Акција > Dodge Survival

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

mackopp

Резултат: 1 459.0

2

Nikola.NeVeR

1 372.0

3

roxor

885.0

5

sgg

499.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Dodge Survival

3.00

The lovely main character just have to go left or right to avoid the balls. Meanwhile, he will find some stars that will be spawning, and he has to get them. They give him points, but also the possibility to buy upgrades, make the game more funny and set

dodge, avoid, upgrade, stars, collect, fast, quick, time, rithym, ball, survive, survival

Изиграни: 975

Додадена на: 3 Април 2012

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 059

Вкупно изиграни: 6 382 153

Играчи во моментот: 158

Најпопуларни

 1. Bloons (107 236 кликови)
 2. Snowy (54 599 кликови)
 3. Blocked (51 889 кликови)
 4. Apple Shooter (44 955 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 119 кликови)
 6. 12 Swap (33 975 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 706 кликови)
 8. Autobahn (31 522 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 420 кликови)
 10. Choose a Girl (26 182 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (9 910 кликови)
 2. Coloring for Kids (9 687 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 099 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 551 кликови)
 5. Mahjong Connect (9 829 кликови)
 6. Garden Bloom (9 906 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 632 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (9 847 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 704 кликови)
 10. Domino Block (6 462 кликови)
RSS Канал