TRUCK HEROES - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Возење > TRUCK HEROES

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

bobar69

Резултат: 2 138.0

2

Pepii

2 054.0

3

efremova_23

2 054.0

4

roxor

2 026.0

5

QMenNn

2 012.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

TRUCK HEROES

5.00

Drive your truck trying to avoid obstacles. Use the ARROW KEYS to move and Z to jump. How long can you stay on the track? Tips and help: info@video-giochi.org Another game by https://www.video-giochi.org

driving, truck, trucks, fun, race, traks, https://www.video-giochi.org, en

Изиграни: 1,644

Додадена на: 27 Февруари 2012

Додадена од: igorishte

:

Karokan

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 686

Вкупно изиграни: 6 503 322

Играчи во моментот: 43

Најпопуларни

 1. Bloons (107 358 кликови)
 2. Snowy (54 736 кликови)
 3. Blocked (51 961 кликови)
 4. Apple Shooter (45 043 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 209 кликови)
 6. 12 Swap (34 054 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 789 кликови)
 8. Autobahn (31 600 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 479 кликови)
 10. Choose a Girl (26 299 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 312 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 003 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 449 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 846 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 145 кликови)
 6. Garden Bloom (10 204 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 940 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 256 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 765 кликови)
 10. Domino Block (6 524 кликови)
RSS Канал