Sni[p]r 5 - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Акција > Sni[p]r 5

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

Bonevski

Резултат: 51 974 400.0

2

mislesevo

50 244 000.0

3

martin89

15 244 000.0

4

Bojan123

8 250 000.0

5

boki4o

8 250 000.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Sni[p]r 5

5.00

Fight off thousands of enemy hordes in this addictive and fun filled game! This game features more than 20 upgradable weapons and even more enemies than before!

turret, tower, attack, fight, sniper, tower, defender, defence, snipe, game, games, sniper games, defend, hordes, horde, sni[p]r, snipr, snypr, fighting, action, adventure, shooting, shoot, attacking, defending, scope, boom, headshot, action, adventure, f

Изиграни: 1,870

Додадена на: 8 Јули 2011

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 879

Вкупно изиграни: 6 503 515

Играчи во моментот: 53

Најпопуларни

 1. Bloons (107 358 кликови)
 2. Snowy (54 736 кликови)
 3. Blocked (51 961 кликови)
 4. Apple Shooter (45 044 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 209 кликови)
 6. 12 Swap (34 054 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 789 кликови)
 8. Autobahn (31 600 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 479 кликови)
 10. Choose a Girl (26 299 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 312 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 003 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 449 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 846 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 145 кликови)
 6. Garden Bloom (10 204 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 940 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 256 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 765 кликови)
 10. Domino Block (6 525 кликови)
RSS Канал