Bubble Jumper - Игри на CRNOBELO.com

Игри на CRNOBELO.com > Акција > Bubble Jumper

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

Fani

Резултат: 11 124 600.0

2

rebbylola

681 160.0

3

bubetooo

504 660.0

4

ZlAtE97

460 140.0

5

safija

232 570.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Bubble Jumper

4.35

An addictive bubble jumping game. Steer your furry creature into the bubbles to make him jump higher. Each bubble is worth more than the last and look out for the Yellow star bubbles for double bonus points!

Jumper, Jump, Jumping, Bubble, bouncing, furry, creature.

Изиграни: 3,474

Додадена на: 17 Октомври 2010

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 920

Вкупно изиграни: 6 359 629

Играчи во моментот: 52

Најпопуларни

 1. Bloons (107 226 кликови)
 2. Snowy (54 587 кликови)
 3. Blocked (51 882 кликови)
 4. Apple Shooter (44 943 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 112 кликови)
 6. 12 Swap (33 967 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (32 700 кликови)
 8. Autobahn (31 518 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 416 кликови)
 10. Choose a Girl (26 171 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (9 817 кликови)
 2. Coloring for Kids (9 604 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 017 кликови)
 4. Daily Str8ts (9 457 кликови)
 5. Mahjong Connect (9 747 кликови)
 6. Garden Bloom (9 815 кликови)
 7. Christmas Mysteries (9 547 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (9 741 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 696 кликови)
 10. Domino Block (6 456 кликови)
RSS Канал