Игри на CRNOBELO.com > Возење > Immuno-Rally

Затвори
Get Flash to see this player.

Играј на цел екран Играј на цел екран Кликни тука за да играш!

Резултати

DanevS

Резултат: 10 002 500.0

2

stefans

10 002 400.0

3

ace

10 000 000.0

4

Samojlovski

10 000 000.0

5

igorgiggs11

2 400.0

Логирај се за да го зачуваш твојот резултат!

Immuno-Rally

4.33

The evil Ernest Stepfinger has moved into Hectors finger, Hector's doctor has sent in Penicilin G to save the day, but Ozzy is out to prive he can cure Hector faster!

Immuno-Rally

Изиграни: 1,718

Додадена на: 16 Јуни 2008

Додадена од: igorishte

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Пред да пријавите проблем со играта, освежете го прелистувачот.
Во 99% од случаевите ова го решава проблемот.


Што не е во ред со оваа игра?

Коментари:

Ве молиме логирајте се или регистрирајте се за да оставите коментар.

:

Статистика

Вкупно игри: 4 470

Изиграни денес: 1 588

Вкупно изиграни: 6 849 252

Играчи во моментот: 76

Најпопуларни

 1. Bloons (107 633 кликови)
 2. Snowy (55 007 кликови)
 3. Blocked (52 198 кликови)
 4. Apple Shooter (45 255 кликови)
 5. 3d Motorbike Racing (36 387 кликови)
 6. 12 Swap (34 273 кликови)
 7. Tom and Jerry Bowling (33 017 кликови)
 8. Autobahn (31 792 кликови)
 9. GioKando Ball Fight (26 662 кликови)
 10. Choose a Girl (26 543 кликови)

Најнови

 1. Mahjongg Journey (10 675 кликови)
 2. Coloring for Kids (10 197 кликови)
 3. Mahjong Connect Jungle (10 898 кликови)
 4. Daily Str8ts (10 055 кликови)
 5. Mahjong Connect (10 402 кликови)
 6. Garden Bloom (10 402 кликови)
 7. Christmas Mysteries (10 156 кликови)
 8. 100 Doors Games: Escape from School (10 506 кликови)
 9. Classic Backgammon (6 981 кликови)
 10. Domino Block (6 730 кликови)
RSS Канал